Městský obvod Plzeň 2-Slovany
ÚvodŽivot v obvoduAktuálně z obvoduVe Chvojkových lomech může veřejnost zdarma navštívit lekce jógy

Ve Chvojkových lomech může veřejnost zdarma navštívit lekce jógy

Slovanský městský obvod ve spolupráci se Sportovním centrem Kotelna připravil v parku Chvojkovy lomy lekce jógy pro širokou veřejnost. Jedná se o jedinečnou možnost se osobně a bezplatně seznámit s touto formou cvičení, která v sobě spojuje cvičení těla i mysli, a to vše pod vedením zkušené lektorky v krásném prostředí parku.

Lekce povede lektorka Evropské federace jógy Andrea Caltová a jsou naplánovány na tři nedělní dopoledne, a to ve dnech 11.9., 18.9. a 25.9.2022, v čase 9:30 – 11:00.

„Jsem ráda, že se nám povedlo rozšířit nabídku sportovních aktivit pro občany Slovan. Mimo tyto lekce pro širokou veřejnost jsme připravili  úterní lekce jógy speciálně pro naše seniory. První registrační hodina začíná 4. října v 8:45. Lekce se konají se ve Sportovním centru Kotelna,“ doplnila místostarostka Eva Trůková.

Pokud máte zájem o nedělní lekci jógy pro veřejnost, dostavte se do Chvojkových lomů v uvedených termínech. S sebou pohodlné oblečení a karimatku. V případě, že nemáte karimatku vhodnou na venkovní cvičení, ve Sportcentru Kotelna vám ji rádi a bezplatně zapůjčí.

Upozorňujeme, že se lekce konají i v případě nepříznivého počasí, kdy bude zajištěný prostor ve Sportovním centru Kotelna Slovany.


Poslední aktualizace: 7. 9. 2022, Jan Machačný


COVID-19

Aktuální opatření – informace pro občany