Městský obvod Plzeň 2-Slovany

Maturitní plesy

Nově zrekonstruovaný velký taneční sál v KD Šeříková nabízí ideální zázemí pro konání maturitních plesů. Sál disponuje výbornou akustikou, která uspokojí i náročné posluchače živé i reprodukované hudby. Sál má jeviště s oponou, je vybavený aparaturou pro osvětlení a ozvučení. Součástí sálu je i samostatný bar v předsálí. V ceně je zahrnut i pronájem šatny pro vystupující a pronájem malé zasedací místnosti v 1. patře (přístupná z galerie), kterou je možno využít např. jako zázemí pro organizátory - maturanty.

Návštěvníkům kulturního domu jsou k dispozici parkovací místa v nejbližším okolí kulturního domu a parkoviště s kapacitou 35 osobních vozů, které lze plně zarezervovat pro účastníky maturitního plesu. Při pořádání maturitních plesů lze využít také prostor a služby restaurace, která je součástí KD Šeříková. Veškeré služby restaurace Vám jsou k dispozici po předchozí domluvě s jejím provozovatelem a nejsou zahrnuty v ceně pronajímaných prostor.

Kapacita

Sál: 284 m2

Balkón, předsálí, galerie: 212 m2

Kapacita sálu vč. balkonu, předsálí a galerie: 446 osob

Kapacita jeviště: max. 50 osob

Cena pronájmu

  • Základní sazba: 45.000,- Kč
  • Zahrnuje pronájem sálu vč. energií, bezplatnou šatnu s obsluhou, zázemí pro účinkující, stolové uspořádání dle požadavku nájemce, stoly s ubrusy, služby požárního dozoru a 2x pořadatelskou službu, malá zasedací místnost jako zázemí pro organizátory a závěrečný úklid.
  • V ceně pronájmu sálu na maturitní ples je i nácvik předtančení abiturientů ve velkém sále v rozsahu 10 hodin v termínech mimo pátek a sobotu.
  • Sál, šatna účinkujících i malá zasedací místnost jako zázemí abiturientů je zájemcům k dispozici již den před akcí k nácviku, výzdobě, tombole atd.

Poslední aktualizace: 14. 1. 2016, Iveta Honzíková